Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/vvwbsv/domains/vvwbsv.nl/public_html/database/database.inc on line 14
West Beemster Sport Vereniging - v1.3
WBSV 3 9 - 5 Vrone 6
Kolping Boy 2 - 3 WBSV 2
WBSV JO13-1 3 - 2 Volendam JO
VVS 46 JO11 1 - 6 WBSV JO11-1
WBSV MO17-1 3 - 10 SV Spartane
WBSV 2 1 - 3 Kwiek 78 5
Apollo 68 3 2 - 2 WBSV 3
Beemster JO 0 - 5 WBSV JO15-1
Twisk MOC M 5 - 0 WBSV MO17-1
EVC JO13-2 3 - 6 WBSV JO13-1
ZOB JO9-5 Uitgesteld WBSV JO9-1
ST Adelbert 6 - 2 WBSV 1
Always Forw 10 - 1 WBSV 2
WBSV JO17-1 1 - 10 Medemblik J
ASV 55 3 5 - 1 WBSV 3
GSV 35+1 0 - 1 WBSV 35 +1
JVC MO19-1 2 - 1 WBSV MO19-1
WBSV JO15-1 8 - 1 Westzaan JO
WBSV JO11-2 4 - 5 HBOK JO11-3
ZOB JO10-3 2 - 3 WBSV JO10-1
WBSV MO17-1 4 - 1 De Blokkers
20-11-17 Pupil van de wedstrijd ..
19-11-17 Meidenteam loopt tegen ..
19-11-17 Lauren trekt JO13-1 ov ..
11-11-17 JO13-1 dartelt naar 1- ..
04-11-17 Meiden van Marijke win ..
28-10-17 WBSV JO13-1 blijft win ..
   
error

Onder voorbehoud:
Kijk voor de laatste wedstrijdwijzigingen op www.voetbal.nl

Wedstrijdprogramma


Zaterdag 25 November

Bestuursdienst Marcel

12.30Purmerend JO15-5 – WBSV JO15-1
 Wedstrijdnummer: 115335
 
12.00Beemster JO13-2 – WBSV JO13-1
 Wedstrijdnummer: 114695
 
10.00WBSV JO11-2 – Purmesteijn JO11-4
 Wedstrijdnummer: 115578
 Scheidsrechter: Wessel Prins
 Kantine: Fam. Luybe (9:15 uur aanwezig)
 Locatie: A-veld
 
09.00WBSV JO10-1 – Purmerend JO10-5
 Wedstrijdnummer: 79809
 Scheidsrechter: Wietse Huitema
 Kantine: Fam. Paardekoper (8:15 uur aanwezig)
 Locatie: A-veld
 
09.00Beemster JO9-2 – WBSV JO9-1
 Wedstrijdnummer: 117081
 
12.00FC Aalsmeer MO19-1 – WBSV MO19-1
 Wedstrijdnummer: 113924
 
10.00WBSV MO17-1 – EVC MO17-1
 Wedstrijdnummer: 115603
 Scheidsrechter: Dick Timmer
 Kantine: Fam. van Baar (Manon) (9:15 uur aanwezig)
 Locatie: B-Veld
 
Zondag 26 November

Bestuursdienst Ruud Jos

14.00SDW 1 – WBSV 1
 Wedstrijdnummer: 44383
 Locatie: A-veld
 
11.30WBSV 2 – GSV 3
 Wedstrijdnummer: 70537
 Scheidsrechter: Siem Knol
 Locatie: B-Veld
 
13.00Hauwert 65 3 – WBSV 3
 Wedstrijdnummer: 70495
 
10.00WBSV 35 +1 – vv Begen 35+ 3
 Wedstrijdnummer: 137426
 Scheidsrechter: Dick Timmer
 Locatie: B-Veld
 
09.30Kwiek 78 JO17-1 – WBSV JO17-1
 Wedstrijdnummer: 61337
 
14.00WBSV VR1 – DWS VR1
 Wedstrijdnummer: 51141
 Scheidsrechter: Charles Friedrichs
 Locatie: A-veld
 
11.30WBSV VR2 – De Rijp VR2
 Wedstrijdnummer: 70573
 Scheidsrechter: Charles Friedrichs
 Locatie: A-veld
 
Zaterdag 2 December

Bestuursdienst Paul

10.00WBSV JO15-1 – Oosthuizen JO15-2
 Wedstrijdnummer: 118689
 Kantine: Fam. Kruiswijk (9:15 uur aanwezig)
 Locatie: A-veld
 
09.00WBSV JO11-1 – Vrone JO11-2
 Wedstrijdnummer: 143306
 Kantine: Fam. Vlaar (8:15 uur aanwezig)
 Locatie: A-veld
 
11.30De Rijp JO11-2 – WBSV JO11-2
 Wedstrijdnummer: 117251
 
08.45De Wherevogels JO10-1 – WBSV JO10-1
 Wedstrijdnummer: 80408
 
10.15De Wherevogels JO9-6 – WBSV JO9-1
 Wedstrijdnummer: 118750
 
12.30WBSV MO19-1 – WV-HEDV MO19-1
 Wedstrijdnummer: 119522
 Kantine: Fam. Dekker (11:45 uur aanwezig)
 Locatie: A-veld
 
15.00KOlping Boys MO17-2 – WBSV MO17-1
 Wedstrijdnummer: 117270
 
Zondag 3 December

Bestuursdienst Marianne Renι

14.00WBSV 1 – Eendracht \'82 1
 Wedstrijdnummer: 44391
 Locatie: A-veld
 
11.30WBSV 2 – Dynamo 6
 Wedstrijdnummer: 70696
 Locatie: A-veld
 
11.00WBSV 3 – AGSV 2
 Wedstrijdnummer: 70931
 Locatie: B-Veld
 
13.00Zeevogels 35+ 1 – WBSV 35 +1
 Wedstrijdnummer: 137437
 
13.30WBSV JO17-1 – Strandvogels JO17-1
 Wedstrijdnummer: 61388
 Locatie: B-Veld
 
14.00WSV 30 VR1 – WBSV VR1
 Wedstrijdnummer: 51182