Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/vvwbsv/domains/vvwbsv.nl/public_html/database/database.inc on line 14
West Beemster Sport Vereniging - v1.3
Beemster 5 5 - 0 WBSV 2
WBSV JO17-1 4 - 6 Always Forw
WBSV 3 12 - 1 DWB 4
ST Adelbert 6 - 3 WBSV 35 +1
WBSV MO17-1 0 - 5 ST West Fri
WBSV JO15-1 0 - 6 Volendam JO
WBSV JO11-2 5 - 7 EVC JO11-3
WBSV JO9-1 4 - 4 Ilpendam JO
ZOB JO13-3 1 - 5 WBSV JO13-1
Zaanlandia 2 - 2 WBSV JO10-1
Zvv Zaandij 14 - 2 WBSV JO10-1
KSV 6 4 - 2 WBSV 3
WBSV 2 5 - 2 KSV 5
WBSV 35 +1 1 - 4 Kleine Slui
Oosthuizen 10 - 1 WBSV JO17-1
Berkhout MO 3 - 4 WBSV MO17-1
De Rijp JO1 1 - 2 WBSV JO15-1
WBSV MO19-1 7 - 0 Buitenvelde
Ilpendam JO 4 - 1 WBSV JO11-2
WBSV JO13-1 4 - 0 DZS JO13-1
Kwiek 78 JO 1 - 14 WBSV JO9-1
WBSV JO10-1 1 - 8 Purmerland
15-10-17 ZOB 3 bij WBSV over de ..
15-10-17 Meidenteam geeft even ..
07-10-17 Meidenteam wint op kar ..
04-10-17 Pupil van de wedstrijd ..
04-10-17 Pupil van de wedstrijd ..
24-09-17 Sterk begin meidenteam
   
error

Onder voorbehoud:
Kijk voor de laatste wedstrijdwijzigingen op www.voetbal.nl

Wedstrijdprogramma


Zaterdag 21 Oktober

09.00WBSV JO10-1 De Rijp JO10-2
 Wedstrijdnummer: 77404
 Wedstrijd is vervallen!!
 
Zondag 22 Oktober

14.00Jisp 1 WBSV 1
 Wedstrijdnummer: 44133
 
12.00WBSV JO17-1 Spirit
 Wedstrijdnummer: 61085
 Scheidsrechter: Charles Friedrichs
 Locatie: A-veld
 
Zaterdag 28 Oktober

11.30Graftdijk JO15-1 WBSV JO15-1
 Wedstrijdnummer: 102393
 
10.30WBSV JO13-1 Purmerend JO13-4
 Wedstrijdnummer: 102368
 Kantine: Fam. van Laar (9:45 uur aanwezig)
 Locatie: A-veld
 
11.30vv Bergen JO11-2 WBSV JO11-1
 Wedstrijdnummer: 102626
 
10.00JIsp JO11-1 WBSV JO11-2
 Wedstrijdnummer: 101502
 
09.45Purmesteijn JO9-5 WBSV JO9-1
 Wedstrijdnummer: 103629
 
12.30WBSV MO19-1 RODA 23 MO19-1
 Wedstrijdnummer: 102701
 Kantine: Fam. Nat (11:45 uur aanwezig)
 Locatie: A-veld
 
12.00ZOB MO17-1 WBSV MO17-1
 Wedstrijdnummer: 101552
 
Zondag 29 Oktober

14.00WBSV 1 DEVO\'58 1
 Wedstrijdnummer: 44262
 Locatie: A-veld
 
12.00WBSV 2 Sporting S 2
 Wedstrijdnummer: 69131
 Locatie: B-Veld
 
11.00WBSV 3 Con Zelo 5
 Wedstrijdnummer: 69309
 Locatie: A-veld
 
10.00WBSV 35 +1 Egmondia 35+1
 Wedstrijdnummer: 137424
 Locatie: B-Veld
 
09.30RKEDO JO17-2 WBSV JO17-1
 Wedstrijdnummer: 61133
 
14.00RKEDO VR1 WBSV VR1
 Wedstrijdnummer: 51160
 
14.00Koedijk VR1 WBSV VR2
 Wedstrijdnummer: 69228